بخش vip

خدمات vip دکتر زکیه پورزکریا

امروزه افراد , انتظارات و دیدگاه های مختلفی نسبت به فضا و محیط مطلوب یک مرکز دندانپزشکی لوکس و VIP دارند . ما با توجه به نظرات شما عزیزان و همچنین الگوهای موفق جهانی تلاش میکنیم این محیط را با بالاترین کیفیت و بهترین متخصصین دانشگاهی در کنار آخرین تجهیزات روز دنیا یک جا عرضه کنیم.

خدمات vip ایمپلنت

خدمات vip عصب کشی تخصصی و درمان مجدد ریشه 

خدمات vip پروتز دندانی

خدمات VIP ایمپلنت دندان

استفاده از بهترین برند های ایمپلنت دنیا  درمان ایمپلنت توسط بهترین متخصص ایمپلنت:

(دکتر زکیه پور ذکریا ، جراح دندانپزشک و ایمپلنتولوژیست ، عضو انجمن ایمپلنت ICOI امریکا عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی امریکاAACD Biocare academy facial contouring certificate ، داراي ١٥ سال سابقه فعاليت در رشته تخصصي دندانپزشكي، فلوشيپ ليزر در دانشگاه جنواي ايتاليا، سابقه درمان پیش از سی هزار درمان موفق )

خدمات vip عصب کشی تخصصی و درمان مجدد ریشه 

عصب کشی تخصصی و درمان مجدد ریشه به معنای انجام عملیاتی دقیق بر روی دندان است که مشکلات مربوط به ریشه دندان، مانند عفونت، التهاب یا ترمیم ناکامل را برطرف می‌کند.

این روش برای حفظ دندان و جلوگیری از استخدام اقدامات ترمیمی یا از دست دادن دندان استفاده می‌شود.

ما در مطب یک بخش vip داریم برای بیمارانی که مسافر هستند ویا مشغله کاری زیاد دارند ویا ترس از درمان دندانپزشکی دارند و می خواهند کلیه درمان هایشان در یک روز انجام‌شود ،تایم یک روز مطب رزرو می کنند وکلیه درمان هایشان در آن روز انجام میشود.

همچنین یک اتاق رست در مطب وجود دارد که بیمار می توانند استراحت‌کنند.

 

خدمات vip پروتز دندانی

پروتز ثابت و متحرک دندان به روش‌هایی گفته می‌شود که به جای یک یا چند دندان که از دست رفته یا تخریب شده‌اند، دندان‌های جایگزین در دهان شما قرار می‌دهند.

این پروتزها در ترمیم و بازسازی دندان‌ها و عملکرد موثر ارتودنسی حائز اهمیت هستند.

پیام خود را برای ما بفرستید
ارسال پیام